Moje Blog

o nas

Sala Weselna Dziwnów Willa Portowa

Willa Portowa to niepowtarzalne miejsce na każdą okazję zlokalizowane między Zalewem Kamieńskim wraz z rzeką Dziwną a Morzem Bałtyckim. Od plaży dzieli nas zaledwie 200 m. Tak wyjątkowa lokalizacja stanowi doskonałą bazę do tworzenia pięknych wspomnień. Jeśli szukasz odprężenia i relaksu, jednocześnie cenisz sobie bliskość nadmorskich atrakcji to u nas będzie Ci najlepiej!

Nasza oferta

Willa portowa to nie tylko miejsce na wakacyjny wypoczynek. W zakresie naszych usług znajduje się również organizacja uroczystości jak wesela, komunie, urodziny oraz wiele więcej. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia naszych klientów. Wyjątkowe położenie willi daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni do potrzeb imprezy. Bezpośrednie sąsiedztwo mariny pozwala nam na współpracę z lokalnymi właścicielami pięknych wycieczkowych statków, jachtów oraz motorówek. Niewątpliwym atutem jest również nasze zadaszone patio z widokiem na marinę, które może stać się parkietem lub salą bankietową. 

Kulinaria

Od początku istnienia Willi Portowa staraliśmy się przede wszystkim zadbać o doskonałą kuchnię. Przez lata nawiązywaliśmy kontakty z lokalnymi dostawcami najważniejszego składnika nadmorski kuchni czyli ryb. Aby zapewnić najwyższą jakość postanowiliśmy, że będziemy je wędzić na miejscu i tak powstała wędzarnia Willi Portowa – najbardziej znane miejsce w Dziwnowie ze świeżymi, przygotowywanymi na miejscu rybkami. 

Kulinarne zadowolenie naszych gości jest dla nas priorytetem i dokładamy wszelkich starań, aby dania były ucztą nie tylko dla podniebienia ale również dla oka.